Підвищення ефективності виробництва кукурудзи та соняшника в умовах обмежених ресурсів.

Новий та унікальний формат дасть можливість усім відвідувачам отримати обґрунтовану інформацію та практичні рекомендації щодо вирощування в складних умовах обмежених ресурсів.

02.09.2022
Тернопільска область. Підволочинський район. с. Кам'янки.
ПРО ЗАХІД
Активні зміни кліматичних умов прямо впливають на розвиток агробізнесу в регіоні. Відсутність стабільних та продуктивних опадів, коливання температур, поява нетипових для регіону явищ змушує сучасних аграріїв шукати нові підходи та адаптувати технології до реалій сьогодення.
AGROконцентрат – це захід присвячений демонстрації та обміну практичним досвідом, розкриттю дієвих рекомендацій по впровадженню сучасних рішень вирощування соняшнику та кукурудзи в складних умовах Дніпропетровської області.

Дізнайтесь, як ефективне поєднання наукових та практичних знань від провідних фахівців європейських компаній може збільшити прибутковість вашого господарства.
В основі стоїть не лише демонстрація ефективності продуктів, а й можливість подальшого впровадження технологій в господарствах. Тому, головним завданням є надання практичних рекомендації, висвітлення актуальних проблематик та особливостей внесення продуктів в умовах Тернопільского регіону.
Всі учасники заходу матимуть змогу не тільки оглянути демонстраційні ділянки та подивитись презентації, а й:
Поставити власні питання провідним фахівцям компаній
Обмінятися думками та подискутувати з колегами по регіону
Поспілкуватися з експертами з агротехнологічних питань.

Поставити власні питання провідним фахівцям компаній
Обмінятися думками та подискутувати з колегами по регіону
Поспілкуватися з експертом з агротехнологічних питань - Олексієм Сергієнко
На зареєстрованих учасників очікують приємні подарунки та призи від усіх партнерів даного заходу.
Запрошення, розклад та контакти координаторів заходу:

Динаміка розвитку проєкту AGROконцентрат протягом 2021-2022 років.
Вже 2 вересня ми запрошуємо Вас на День поля АGROконцентрат , на якому поділимося досвідом оптимізації виробництва, отримання високої врожайності при обмеженні ресурсів та переорієнтації бізнесу на умови воєнного стану.

Ми провели технологічні досліди та Дні поля в Одеській, Дніпропетровській, Вінницькій і Хмельницькій областях, результати яких ви зможете знайти на веб-платформі https://agro-concentrate.com

Наші семінари – це платформа для спілкування та обговорення агрономічних та економічних питань, обміну досвідом прибуткового вирощування та прогнозами розвитку регіонів.

На сьогодні нас об’єднує дуже багато чинників – перемога України, відкриття портів, відновлення країни та європейський орієнтир розвитку, позиціонування її як високорозвиненої аграрної держави з вільними людьми та демократичною формою правління.


АGROконцентрат – досвід успішних!
Просто залиште свій номер телефону і ми вам будемо надсилати сповіщення, коли ми додамо нову інформацію з полів
ПІДПИСКА
Чотири лідери
з напрямків обробки ґрунту, підбору якісного насіння, технологій живлення та захисту готові розкрити потенціал та можливості своїх продуктів в складних кліматичних умовах Дніпропетровського регіону.
Головна
Про захід
Що ви отримаєте
© 2021, АГРО КОНЦЕНТРАТ. Всі права захищені. Копіювання матеріалів заборонено.
Партнери
Made on
Tilda